Merks Viesturdārzs

3. kārta

Rūpniecības iela 33

Reģistrē savu interesi!

Piesakies jau šodien

Iedvesmojies

ambīcijām

Merks Viesturdārzs

3.kārta

Lielākais dzīvojamo ēku kvartāls Klusajā centrā

Drīzumā tiks uzsākta projekta “Merks Viesturdārzs” 3. kārtas būvniecība un dzīvokļu rezervācija vienā no iecienītākajām Rīgas apkaimēm – blakus Viesturdārzam, Rīgas senākajam parkam.

Merks Viesturdārzs

1.

kārta

Rūpniecības iela 27
Pieejams

1. kārtas ēka

Rūpniecības iela 27

Pieejams

Rezervācijai pieejami dzīvokļi projekta 2. kārtas ēkā Rūpniecības ielā 27, Rīgā. To ir plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada rudenī. Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Pārdoti jau 80% dzīvokļu.

2.

kārta

Rūpniecības iela 25

2. kārtas ēka

Rūpniecības iela 25

Izpārdots

Projekta 1.kārtas ēka Rūpniecības ielā 25, Rīgā tika nodota ekspluatācijā 2020. gada vasarā. Šī 96 dzīvokļu ēka atrodas vistuvāk Viesturdārzam. Visi dzīvokļi šajā projekta kārtā ir izpārdoti.

Uzzināt vairāk

"Merks mājas"

"Merks" ir līderis dzīvojamo māju attīstīšanā Latvijā. Vairāk nekā 24 darbības gados esam pierādījuši savu kompetenci augstvērtīgu sabiedrisko un dzīvojamo ēku būvniecībā. Savu lietpratību esam apliecinājuši, uzbūvējot vairāk nekā 1500 mājokļu ģimenēm visā Latvijā. Realizētie projekti ir mūsu kvalitātes garantija vārdos un darbos, ko apliecina arī vietēja un starptautiska mēroga nozares apbalvojumi. Dzīvojamo māju projektos esam gan attīstītājs un būvnieks, gan pārdevējs un garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka dzīvokļa iegādes procesā tev būs viens uzticams sadarbības partneris.

Uzzināt vairāk
image

Spējām Tevi pārliecināt?