Tavas mājas – tavas saknes!

Tiek pārdots pēdējais dzīvoklis!

Izmanto pēdējo iespēju iegādāties dzīvokli projektā “Merks Duntes Zīles”! Iegādei pieejams pilnībā mēbelēts demo - trīs istabu dzīvoklis 61 m2 platībā ar plašu balkonu, gaumīgām mēbelēm un individuāla dizaina virtuves iekārtu ar iebūvēto sadzīves tehniku. Pasteidzies un iekārto savu sapņu mājokli jau tūlīt!

Merks Duntes Zīles

“Merks Duntes Zīles” ir jauns dzīvojamo māju projekts, kas atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām vietām Rīgā, pie Skanstes apkaimes. Tā ir iecienīta vieta ģimenēm un cilvēkiem, kuriem patīk gan pilsētas ērtības, gan dabas klātbūtne. Projekta filosofijas centrā ir iedzīvotāju ērtības, tāpēc ir izdevies atrast līdzsvaru starp zaļu vidi, centra tuvumu, mūsdienīgumu un komfortu. Vēsturisko ozolu pakājē atradīsies atpūtas vieta, piknika zona un vairāki bērnu spēļu laukumi. Virszemes un pazemes autostāvvietām varēs piekļūt ar liftiem."
uzzināt vairāk
image
Kopā

84

dzīvokļi

Dzīvokļu platība

40-95

Cenas, EUR

112-163

tūkstoši

Dzīvokļi

Projektā pieejami moderna plānojuma 2 - 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40 - 95 m2 un pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašuma sajūtu sniegs 2,75 m griestu augstums un balkons vai lodžija katrā dzīvoklī. Dzīvokļiem projekta 1. mājā iegādes cenā ir iekļauta viena ērta privātā noliktava 4-7 m2 platībā ēkas pagrabstāvā.

uzzināt vairāk
image
image
image

Priekšrocības, izvēloties "Merks Duntes Zīles"

image

Dzīvokļi ar pilnu apdari

image

Lieliska atrašanās vieta pie Skanstes apkaimes

image

Slēgta un labiekārtota teritorija

image

Lifti līdz pat pagrabstāvam abās ēkās

image

Balkons vai lodžija katram dzīvoklim

Atrašanās vieta

Jaunais “Merks Duntes Zīles” projekts atrodas vienā no brīnišķīgākajām Rīgas apkaimēm. Tā atrašanās vieta nodrošina ērtas pārvietošanās iespējas gan kājāmgājējiem, jo pilsētas centrs ir sasniedzams ar kājām un sabiedrisko transportu, gan velosipēdistiem, jo netālu esošais veloceliņš ļauj pāris minūtēs nokļūt vecpilsētas sirdī vai netālu esošajā Mežaparkā, gan autobraucējiem, jo Duntes ielas mobilitāte ļauj ātri nokļūt jebkurā Rīgas daļā. Blakus projektam pieejamas arī iepirkšanās un izklaides vietas, restorāni, biroju centri, izglītības, sporta un ārstniecības iestādes.
uzzināt vairāk
image

Par "Merks mājas"

"Merks" ir līderis dzīvojamo māju attīstīšanā Latvijā. Vairāk nekā 24 darbības gados esam pierādījuši savu kompetenci augstvērtīgu sabiedrisko un dzīvojamo ēku būvniecībā. Savu lietpratību esam apliecinājuši, uzbūvējot vairāk nekā 1500 mājokļu ģimenēm visā Latvijā. Realizētie projekti ir mūsu kvalitātes garantija vārdos un darbos, ko apliecina arī vietēja un starptautiska mēroga nozares apbalvojumi. Dzīvojamo māju projektos esam gan attīstītājs un būvnieks, gan pārdevējs un garantijas sniedzējs. Tas nozīmē, ka dzīvokļa iegādes procesā tev būs viens uzticams sadarbības partneris.
uzzināt vairāk
image

Biežāk uzdotie jautājumi


Ja tev ir jautājumi - mums ir atbildes. Jautā un mēs sniegsim caurskatāmu informāciju atbilstoši augstākajiem klientu apkalpošanas standartiem.

?

?