Harmonijā starp mežu un pilsētvidi

Pieejami vēl pēdējie brīvie dzīvokļi

Dzīvojamā projekta “Mežpilsēta” 1.kārtas ēkā Hipokrāta ielā 20 pieejami pēdējie 2 brīvie dzīvokļi. Dzīvokļi pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Nāc un dzīvo jau gatavā dzīvoklī bez rūpēm! Aplūko pieejamos dzīvokļus un pasteidzies izvēlēties sev piemērotāko.

Merks Mežpilsēta

"Merks Mežpilsēta" ir jauns dzīvojamo ēku projekts, kas atrodas vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm - Mežciemā, lieliskā vietā starp Dreiliņupīti, un mežu nesteidzīgām pastaigām. "Merks Mežpilsēta" ir mūsu pirmais projekts tieši jaunajām ģimenēm - kompakta izmēra dzīvokļi ar pārdomātiem un ērtiem plānojumiem par pieejamām cenām. Visas mājas līdz pat pagrabstāvam ir aprīkotas ar liftiem.
uzzināt vairāk
image

1.

kārta

3

ēkas

5

stāvi

117

dzīvokļi

Dzīvokļi

Projektā pieejami ērta plānojuma 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 35-74 m2 un pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari. “Merks Mežpilsēta” pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu ir privātas zaļās zonas, savukārt pārējiem dzīvokļiem - balkoni. Dzīvokļa cenā iekļauta viena privātā noliktava, kas atrodas ēkas pagrabstāvā.

uzzināt vairāk
image
image
image

Priekšrocības, izvēloties
"Merks Mežpilsēta"

image

Dzīvokļi ar pilnu apdari

image

Lieliska atrašanās vieta Mežciemā

image

Slēgta un labiekārtota teritorija

image

Lifti līdz pat pagrabstāvam

image

Balkons vai privātā zaļā zona

Atrašanās vieta

Jaunais "Merks Mežpilsēta" projekts atrodas vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm - Mežciemā. Projekta atrašanās vieta ļauj baudīt gan atjaunotās un sakārtotās Dreiliņupītes meditatīvo klātbūtni, gan sniedz iespēju doties nesteidzīgās pastaigās pa blakus esošo priežu mežu. Jaunizbūvētais gājēju tilts pāri Dreiliņupītei ļaus vieglāk sasniegt blakus esošos tirdzniecības centrus un sabiedriskā transporta pieturvietas. Tuvākajā apkaimē pieejamas arī iepirkšanās un izklaides vietas, restorāni, izglītības, sporta un medicīnas iestādes, kā arī Biķernieku, Juglas un Šmerļa meži sportiskām aktivitātēm vai garākām pastaigām.
uzzināt vairāk
image

Biežāk uzdotie jautājumi


Ja tev ir jautājumi - mums ir atbildes. Jautā un mēs sniegsim caurskatāmu informāciju atbilstoši augstākajiem klientu apkalpošanas standartiem.

?

?