Apdares kolekcija

image

Classic

Basic
image

Contemporary

Basic
image

Vintage

Premium
image

Nature

Premium
image

Rustic

Premium

Papildu informācija

• Cenu un materiālu klāsts var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma, aizstājot ar līdzvērtīgām (cenu un kvalitātes ziņā) opcijām.

• Apdares kataloga piedāvājumā ir iekļauti sekojoši materiāli: grīdas seguma materiāls un ieklāšana, sienu krāsošana, grīdlīstes un to izbūve, sienas un grīdas flīzes sanmezglā un pie ieejas koridorī, vanna un/vai duša, vannas un/vai dušas stikls, vannas un/vai dušas garnitūra, vannas un/vai dušas jaucējkrāns vai termostats, izlietne vai vairākas izlietnes, pods ar poda rāmi, pogu un citiem mehānismiem, gaismas slēdži un rozetes, durvis un durvju rokturi, iebūvētais apgaismojums sanmezglos, jaucējkrāni izlietnēm, elektriskais dvieļu žāvētājs.

• Vizualizācijām ir informatīvs raksturs. Materiāli un iekārtas, kas nav uzskaitītas iekļauto iekārtu un/vai materiālu sarakstā, neietilpst dzīvokļa komplektācijā.

• Reklāmas materiālā izmantotajām projekta un dzīvokļu vizualizācijām ir informatīvs raksturs un ilustratīva nozīme. Vizualizācijas var nesakrist ar faktisko projekta risinājumu.