image

Kapsulas iemūrēšana "Merks" jaunākajā projektā "Merks Duntes Zīles"

2021-06-08 |

Otrdien, 8.jūnijā, ir iemūrēta kapsula būvkompānijas “Merks” jaunākā dzīvojamā projektā “Merks Duntes Zīles”, Pededzes ielā 3, Rīgā ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Projekta ietvaros ir plānots uzbūvēt divas ēkas, četrstāvu un piecstāvu, ar kopumā 84 dzīvokļiem, kurus plānots pabeigt līdz 2022. gada maijam.

Kapsulā tika ievietotas fotogrāfijas no ēkas būvniecības procesa un kapsulas iemūrēšanas pasākuma, sejas maska, kas simbolizē aizgājušo gadu, vēstījuma vēstule un nauda.

“Merks Duntes Zīles” ir mūsdienīgs dzīvojamais projekts, kurā tiek apvienota kvalitāte un ilgtspējība,” saka Andris Bišmeistars, “Merks” valdes loceklis. “Šī projekta centrā ir cilvēks, ēku nākotnes iedzīvotājs, tāpēc esam rūpīgi izvērtējuši ikvienu detaļu, lai radītu pārdomātu infrastruktūru un sakārtotus vides risinājumus. Lai šī vieta labi un ilgi kalpo nākamajām paaudzēm un rada daudz skaistu, ģimenisku atmiņu! “

Kopš darbu uzsākšanas aprīlī, pabeigti rakšanas un pāļu izbūves darbi, kā arī norit dzelzsbetona pamatu izbūves darbi.

“Šis projekts ir kā radīts jaunajām ģimenēm, kas tiek uzsvērts mūsu komunikācijā un arī darbos, projekta labiekārtošanas laikā. Novēlam, lai bērni šeit aug stipri kā ozoli, kas ieskauj “Merks Duntes Zīles” ainavisko teritoriju!” stāsta Mikus Freimanis, “Merks” Nekustamo īpašumu attīstības direktors.

“Merks Duntes Zīles” atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes, kas ir iecienīta vieta ģimenēm un jaunajiem profesionāļiem. Projekta energoefektīvajās ēkās būs pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40 – 95 m2. Dzīvokļu cena plānota 71 000 – 183 000 Eur. Ēku pagrabstāvos atrodas ērtas privātās noliktavas, ratiņu telpa, kā arī 42 m2 atpūtas telpa ēku iedzīvotājiem vai pazemes autostāvvietas iegādei, atkarībā no izvēlētās dzīvojamās ēkas. Abās ēkās būs pieejams lifts, kurš savienojas arī ar pagrabstāvu. Visos dzīvokļos būs pieejami balkoni vai lodžijas, kur būs vieta augu kastēm, kā arī augstie 2.75m griesti dzīvoklī radīs plašuma un mājīguma sajūtu. Projektā būs pieejamas arī āra auto stāvvietas, ko iedzīvotāji varēs iegādāties savām vajadzībām. Iežogotā projekta teritorija radīs privātu un drošu atmosfēru tās iedzīvotājiem, kurā atradīsies arī divi bērnu laukumi, atpūtas piknika zona un vairākas velo novietnes. Papildus drošībai ir plānots ierīkot arī video novērošanas sistēmu.

image
image
image