Modernais Rīgas centrs īstam pilsētnieku dzīves stilam

Skanstes Parks dzīvokļi ir domāti īstiem pilsētniekiem, kas vēlas baudīt modernu vidi gan savā mājoklī, gan visapkārt. Skanstes apkaime ir 21. gadsimta Rīgas vizītkarte ar modernām celtnēm un labiekārtotu vidi.

Skanstes Parka tuvumā ir viss, kas nepieciešams ērtai dzīvei centrā: veikali, sporta klubi, skaistumkopšanas saloni, skolas, bērnudārzi, restorāni un ērta sabiedriskā transporta satiksme. Un parks tieši blakus mājām.

Dzīvokļi

Skanstes Parka namos kopumā ir 137 dzīvokļi ar platību no 50 līdz 145 kvadrātmetriem. Projekta unikālā iezīme ir īpašs komforts — te nav vietas minimālismam. Skanstes Parkā ir ne tikai standarta divu un trīs istabu, bet arī četru un piecu istabu dzīvokļi, kuros katram ģimenes loceklim ir sava dzīves telpa. Lieli panorāmas logi sniedz daudz gaismas un plašuma izjūtu. Visiem dzīvokļiem ir balkoni vai terases. Dzīvokļi tiek pārdoti ar augstas kvalitātes iekšējo apdari. Visi izmantotie apdares materiāli ir moderni, ilgtspējīgi un kvalitatīvi.

Novērtējums

Skanstes Parks ir pelnīti saņēmis galveno balvu konkursā „Gada labākā būve Latvijā 2017” – projekta otrās kārtas nami Dikmaņa ielā 4 un Vesetas 15 ieguva divas pirmās pirmo vietas vietu kategorijā „Dzīvojamā jaunbūve”. Projekts saņēma arī augstāko vērtējumu dzīvojamo namu kategorijā kā 2018. gada energoefektīvākā ēka Latvijā.

Nākotne

Skanstes Parks atrodas vienā no Rīgas dinamiskākajām apkaimēm, tālab eksperti uzskata šī projekta dzīvokļus par ideālu dzīvesvietu modernam pilsētniekam. Īpašums šeit būs arī labs investīciju ieguldījums – viegli izīrējams Skanstē strādājošo kompāniju darbiniekiem, un, kā liecina tirgus dati, ar pieaugošu vērtību.

Iekšējā apdare

Dzīvokļi tiek pārdoti ar augstas kvalitātes iekšējo apdari. Visi izmantotie apdares materiāli ir moderni, ilgtspējīgi un kvalitatīvi.

 • Blakus parkam
  Blakus parkam
 • Pilsētas centrs
  Pilsētas centrs
 • Pazemes stāvvietas
  Pazemes stāvvietas
 • Balkoni un terases
  Balkoni un terases
 • Augsti griesti
  Augsti griesti

Galerija

Paldies, pieteikums jaunumiem saņemts!