Merks kvalitāte

“Iegādājoties mājokli kādā no Merks projektiem, Jūs varat būt droši par savu sirdsmieru arī vēl daudzus gadus pēc tā iegādes. Kā būvnieks, attīstītājs, pārdevējs un garantijas remonta nodrošinātājs vienā personā, mēs risināsim ikvienu radušos būvniecības kvalitātes problēmu.”

Kvalitatīva vieta dzīvei

Merks projekti ir īstenoti tikai vietās, kur dzīvokļu pircēji varēs gūt augstu dzīves kvalitāti. Tie ir apkaimes, kas tiek papildus labiekārtotas, lai pēc jaunā mājokļa iegādes Jūsu dzīves kvalitāte būtiski uzlabotos.

Kvalitatīvi būvniecības un apdares materiāli

Būvniecības un apdares materiāli, ko mēs izvēlamies, ir inovatīvi, cilvēka veselībai droši un kvalitatīvi. Tie ir ilgmūžīgi un izturīgi, piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, temperatūras svārstībām u. c.

Kvalitatīvi veikti darbi

Mēs izvēlamies labākos speciālistus, lai izstrādātu projektu un veiktu būvniecības darbus. Tie ir ļaudis ar pieredzi, zināšanām un izcilām prasmēm.

Kvalitāte niansēs

Mēs lielu uzmanību pievēršam niansēm, piemēram, sienu biezumam, skaņas un siltuma izolācijai, mantu glabāšanas telpām u. c., kas padara ikdienas dzīvi Merks mājās ievērojami kvalitatīvāku nekā citur.

Ar skatu nākotnē

Merks mājas ir saderīgas ar nākotnes prasībām. Tajās dzīvojot, Jūs varēsiet viegli pielāgoties nākotnes tendencēm. Nākotnes risinājumus varēs vienkārši ieviest Jūsu namā. Mēs par tiem jau esam padomājuši!

Garantija

Papildus mūsu solījumam par kvalitāti ikvienā projekta īstenošanas posmā mēs nodrošinām arī garantiju pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā.

Paldies, pieteikums jaunumiem saņemts!